تبلیغات
مطالب اینترنتی - مطالب خرداد 1396
 
مطالب اینترنتی
سه شنبه 30 خرداد 1396 :: نویسنده : نویسنده

[ad_1]

مفیدستان:

به مناسبت دهمین قهرمانی پرسپولیس


سرانجام سرخ قهرمانی


کودک و نوجوان > فرهنگی – اجتماعی – ورزش > علی مولوی:
۹ سال زمان زیادی است، به‌خصوص اگر نوجوان باشی.

اگر در آخرین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس در سال ۱۳۸۷ نوجوان بوده باشی كه حالا حداقل ۲۱ساله‌ای و اگر امروز نوجوان باشی احتمالاً از زمانی كه هوادار این تیم شده‌ای، این اولین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر است كه آن را جشن می‌گیری.

پس برای بسیاری از هواداران نوجوان پرسپولیس این اولین قهرمانی، دراماتیك‌ترین و شیرین‌ترین لحظه‌ی هواداری‌شان است. به مناسبت پایان لیگ برتر شانزدهم، خوب است نگاهی كوتاه بیندازیم به دهمین قهرمانی پرسپولیس و تاریخ فوتبال و تیم‌های پرافتخار باشگاهی ایران.

فوتبال، این بازی پر هیجان و پر طرفدار بیش‌تر از ۱۰۰ سال است كه وارد ایران شده. اما برگزاری لیگ در ایران به ۴۷ سال قبل، یعنی سال ۱۳۴۹ هجری خورشیدی بر می‌گردد؛ زمانی كه اولین لیگ منطقه‌ای ایران برگزار شد و تیم‌های استقلال (تاج سابق) و پرسپولیس در دو دوره‌ی این جام قهرمان شدند.

از سال ۱۳۵۲ تا سال ۱۳۵۷ جام تخت‌جمشید برگزار شد و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، در سال ۱۳۶۸ جام تخت‌جمشید به لیگ قدس تغییر نام داد و استقلال تهران، قهرمان تنها دوره‌ی لیگ قدس شد.

پس از آن هم از سال ۱۳۶۹ تا سال ۱۳۸۰ لیگ فوتبال ایران با نام جام آزادگان به كار خود ادامه داد. اما در دهه‌ی هشتاد، فوتبال كشورمان دوره‌ی تازه‌ای را آغاز كرد. از این سال مسابقه‌های فوتبال ایران، به‌عنوان لیگ حرفه‌ای و با نام لیگ برتر شناخته شد.

از آغاز این رقابت‌ها تا امروز كه ۱۶دوره‌ی آن برگزار شده، تیم سپاهان اصفهان پنج‌بار، پرسپولیس و استقلال تهران هركدام سه‌بار، فولاد خوزستان دوبار و تیم‌های پاس تهران، سایپای تهران و استقلال خوزستان هركدام یك‌بار قهرمان این لیگ شده‌‌اند.

  • ۱۰ قهرمانی و اولین ستاره

تیم پرسپولیس تهران یكی از قدیمی‌ترین و ریشه‌دارترین باشگاه‌های فوتبال ایران است كه در سال ۱۳۴۲ تأسیس شد. این باشگاه ۵۴ساله فراز و فرودهای بسیاری داشته اما همواره یكی از مدعیان قهرمانی به‌شمار می‌رود.

سال گذشته پرسپولیس بعد از چندین سال ناكامی، در كورس قهرمانی قرار داشت و چیزی نمانده بود كه قهرمان لیگ شود، اما در روز پایانی با امتیاز مساوی و تنها سه تفاضل گل كم‌تر، قهرمانی را به تیم استقلال خوزستان واگذار كرد و در رتبه‌ی دوم ایستاد.

در این دوره از همان ابتدای لیگ، تیم «برانكو ایوانكوویچ» باانگیزه و جدی در مسیر قهرمانی قرار گرفت و از همان بازی‌های نخست شانس اول قهرمانی لیگ به‌شمار می‌رفت. تیم برانكو روند صعودی خود را ادامه داد و در نهایت در هفته‌ی بیست و هفتم لیگ به قهرمانی زودهنگام رسید.

هرچند كه این سومین قهرمانی پرسپولیس تهران در لیگ برتر خلیج فارس است، اما آن‌ها با مجموع قهرمانی‌هایشان كه شامل یک جام منطقه‌ای، دو جام تخت‌جمشید، چهار جام آزادگان و سه جام خلیج‌فارس است به مجموع ۱۰ قهرمانی در ادوار لیگ فوتبال ایران دست‌ یافتند.

به همین مناسبت هم‌چون بسیاری از تیم‌های جهان كه براساس مجموع قهرمانی‌های لیگ داخلی كشورشان ستاره‌ای را روی لوگویشان اضافه می‌كنند، ستاره‌ای طلایی را به بالای لوگوی پرسپولیس اضافه كردند.

با این حساب تیم فوتبال پرسپولیس در مجموع لیگ‌های گوناگون فوتبال در ایران با ۱۰ قهرمانی و ۹ نایب‌قهرمانی پرافتخارترین تیم ایران لقب گرفته و پس از آن استقلال تهران با هشت قهرمانی و هشت نایب‌قهرمانی، پاس تهران با پنج قهرمانی و پنج نایب‌قهرمانی و سپاهان اصفهان با پنج قهرمانی و یك نایب‌قهرمانی در رده‌های بعدی قرار دارند.

[ad_2]

لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

استقلال نیوز صفحه نخستپیشکسوت باشگاه استقلال گفت برای صعود به دور بعد بازی زیبا معنی ندارد باید یک بازی دیوید بکام ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاددیویدبکامسرانجام بکهام راهی رئال مادرید شد و جدایی او از منچستر یوناتید خلاء بزرگی در خط میانی باشگاه فوتبال اینتر میلان ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ …باشگاهفوتبالاینتراینتر میلان نام کامل باشگاه باشگاه فوتبال اینترناتسیوناله میلانو است تاریخ تأسیسکره شمالی ؛ جهنم سرخکرهشمالیجهنمسرخکره شمالی و کوبا نقاطی از جهان هستند که همچنان آلوده به کمونیسم یا همان طاعون سرخ قرن طرفداری شبکه اجتماعی ورزشیدانلود؛ جشن قهرمانی منچستر یونایتد در لیگ اروپا مورینیو در بعضی بازی ها مانند فینال اخبار،اخبار ورزشیخبرهای ورزشی،نتایج مسابقات …اخبار پرسپولیس،اخبار استقلال،اخباراخبار ورزشی،المپیک،آخرین اخبار ورزشی،جدیدترین خبرگزاری آناتولی منبع خبری مطمئن خبرگزاری آناتولی تحولات ترکیه، جهان، ورزش، اقتصاد، بهداشت و دانش و کشتی کج، نمایشی پر از خشونت با نتیجه‌‌ای از قبل …کشتی کج، نمایشی پر از خشونت با نتیجه‌‌ای از قبل معلوم یکشنبه عقرب اسم کشتی کج همشهری آنلاین کودک و نوجوانپسكوچه آشتی فرهنگی اجتماعی شعر سعیده اصلاحی ما چشم‌به‌راه رعد و برقیم روزنامه هرات مسدود شدن خیابان های اصلی هرات در پی سفر رییس اجراییه حکومت، مشکلات زیادی را برای هرلحظه، سرانجام سرخ قهرمانی اخباراجتماعی سرانجام سرخ قهرمانی کودک و نوجوان فرهنگی سرانجام سرخ قهرمانی مفیدستان سرانجامسرخقهرمانی سرانجام سرخ قهرمانی کودک و نوجوان فرهنگی – سرانـجام سرخ سرانجام سرخ قهرمانی سرخ در خانه استوک‌سیتی سرانجام پای فن سرخ در خانه استوک‌سیتی سرانجام پای فن سرخ در خانه استوک‌سیتی سرانجام پای فن دیوید بکهامبیوگرافی دیوید بکهامعکس دیوید بکهامبیوگرافی دیوید بکهامعکس دیوید بکهامبیوگرافی دیوید بکهامعکس ۱۹۹۷ به همراه منچستر به عنوان قهرمانی ۱۹۹۷ به همراه منچستر به عنوان قهرمانی ۱۹۹۷ به همراه منچستر به عنوان قهرمانی سرانجام سرخ قهرمانی سرانجام سرخ قهرمانی سال زمان زیادی است، به خصوص اگر نوجوان سرانجامسرخقهرمانی سال زمان زیادی است، به خصوص اگر نوجوان باشی اگر در آخرین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر همشهریاجتماعی سرانجام سرخ قهرمانی همشهریاجتماعی سرانجام سرخ قهرمانی در جستجوگر خبری شنیدی سرانجام سرخ قهرمانی سرانجام سرخ قهرمانی کودک و نوجوان فرهنگی اجتماعی سرانجام سرخ قهرمانی تیتر یاب سرانجامسرخقهرمانی مطلب با عنوان سرانجام سرخ قهرمانی از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک مستقیم منبع آن سرانجام سرخ قهرمانی همشهری خبروان سرانجامسرخقهرمانی سرانجام سرخ قهرمانی ورزش علی مولوی سال زمان زیادی است، به‌خصوص اگر نوجوان باشی اگر در سرانجام سرخ قهرمانی همشهری آنلاین عمومی سرانجام سرخ قهرمانی تاریخ دریافت خبر شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰ باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد باشگاهفوتبال سرخ ‌ها تاریخ لیگ فوتبال ایران به قهرمانی ها بود تا اینکه سرانجام در ۲۲ فروردین ۱۳۹۱ شهرآورد تهران ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد شهرآوردتهران به دلیل همزمان بودن مسابقات کشتی قهرمانی مشاجره و جنجال مدتی ادامه یافت و سرانجام

مطلب سرانجام سرخ قهرمانی در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :سرانجام سرخ قهرمانی
http://mofidestan.ir/%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d9%86%d8%ac%d8%a7%d9%85-%d8%b3%d8%b1%d8%ae-%d9%82%d9%87%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 27 خرداد 1396 :: نویسنده : نویسندهمفیدستان:

وب سایت کلیک: توسعه دهندگان صفحات وب، باگی را در مرورگر کروم کشف کرده‌اند که به وب سایت‌ها اجازه می‌دهد صدا و تصویر کاربران را بدون اجازه آن‌ها ضبط کند.

کاربران مرورگر گوگل کروم مراقب باشند: برخی از وب سایت‌هایی که بازدید می‌کنید، می‌توانند بدون اطلاع شما صدا و تصویر شما را ذخیره کنند. طبق گزارش یک توسعه دهنده صفحات وب به نام “ران بار زیک”، وب سایت‌هایی که از کد WebRTC استفاده می‌کنند، می‌توانند بدون نمایش دادن نقطه قرمز رنگ گرافیکی در تب وب سایت، صدا و تصویر کاربر را ضبط کنند.

ضبط صدا و فیلم کاربران توسط مرورگر کروم

البته مسئله اصلی که امکان سوء استفاده از این باگ را فراهم می‌کند، عدم آگاهی و آموزش کاربران است. وب سایت‌ها پیش از شروع ضبط کردن، از کاربر درخواست مجوز می‌کنند. با این حال، بار زیک معتقد است که رابط کاربری خسته کننده این وب سایت‌ها کاربر را ناچار می‌کند تا با کلیک کردن مرتب روی گزینه Yes از صفحات پاپ آپ مکرر خلاص شود.

معمولا، مرورگر کروم روی تب صفحاتی که اقدام به ضبط صدا و تصویر کاربر می کنند، یک نقطه قرمز رنگ نمایش می‌دهد. ولی طبق این گزارش، باگ موجود در کروم به وب سایت‌ها اجازه می دهد تا با اجرای یک کد جاوا اسکریپت از میکروفون و وب کم کاربر بدون هیچ علامتی استفاده کنند.

بار زیک و همکارانش پس از آزمایش و تایید وجود این باگ در کروم، گزارشی را به همراه یک دمو که نمونه ای از مشکل را نمایش می‌دهد برای گوگل ارسال کردند. با این حال پاسخ اولیه گوگل نشان می‌دهد که این شرکت این مشکلات را بسیار مهم تلقی کرده است.

شرکت گوگل در پاسخ نوشته است: «در حقیقت این یک آسیب پذیری امنیتی نیست، برای مثال WebRTC روی موبایل هیچ علامتی در هنگام ضبط نشان نمی‌دهد. این نقطه تنها بر روی نسخه دسکتاپ به نمایش می‌آید که فضای کافی در رابط کاربری کروم وجود دارد. لازم به ذکر است که ما به دنبال یافتن راه حلی برای بهبود این وضع هستیم.»

در حالی که نمی‌توان این باگ را یک مشکل بسیار بزرگ به حساب آورد، ولی می تواند یاد آور اهمیت پی بردن به مجوز های درخواستی وب سایت‌ها باشد. پیشگامان دنیای فناوری اطلاعات باید به دنبال قوانینی باشند که تمامی مجوز های درخواستی یک وب سایت را حاضر کند، به خصوص وب سایت هایی که از WebRTC استفاده می کنند.

بنابراین اگر از مرورگر کروم استفاده می کنید، بهتر است تا زمانی که این مشکل به طور کامل حل شود، در زمان دادن مجوز های مختلف به وب سایت‌ها احتیاط را رعایت کرده و این کار را با دقت انجام دهید.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان

مطلب جاسوسی مرورگر کروم از کاربران! در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :جاسوسی مرورگر کروم از کاربران!
http://mofidestan.ir/%d8%ac%d8%a7%d8%b3%d9%88%d8%b3%db%8c-%d9%85%d8%b1%d9%88%d8%b1%da%af%d8%b1-%da%a9%d8%b1%d9%88%d9%85-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d9%86/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :مفیدستان:

به گزارش صبحانه، اینستاگرام را می توان یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های اشتراک گذاری تصاویر نامید. این اپلیکیشن قادر است تا با دریافت تصاویر و فایل های ویدیویی و نیز ویرایش آن ها تجربه اشتراک گذاری بی نظیری را برای کاربران فراهم کند. تا کنون کاربران این اپلیکیشن تنها قادر به اشتراک گذاری در فضای این اپلیکیشن بر روی گوشی های موبایل خود بوده اند و از نسخه ویندوز (وب)، تنها برای چک کردن پروفایل استفاده می کردند. با افزایش روز افزون کاربران این شبکه اجتماعی، اینستاگرام امکان اشتراک گذاری از طریق کامپیوتر را نیز ممکن کرده است.
آپلود تصاویر بر روی اینستاگرام از طریق کامپیوتر ممکن شد
برای بسیاری ارسال تصاویر و یا فایل های ویدیویی از طریق گوشی موبایل امکان ساده و قابل دسترسی می باشد، شما با انتخاب یک تصویر از آرشیو خود و گاها انجام چند مرحله ویرایش می توانید اقدام به اشتراک گذاری کنید. اما این فرایند برای برخی از کاربران به شدت مشکل و گاها ناشدنی ست؛ چرا که تمامی کاربران امکان انتخاب و ارسال تصاویر را از طریق گوشی موبایل خود ندارند. این کاربران اغلب شامل عکاسان حرفه ای و یا مشاغل خاص می شوند، که تصاویر را از طریق دوربین های خود بر روی سیستم بارگزاری کرده و پس از انجام ویرایش هایی از طریق نرم افزار فتوشاپ اقدام به اشتراک گذاری می کنند. برای این گونه از کاربران انجام عملیات فوق و مجدد ارسال آن به گوشی موبایل برای اشتراک گذاری کاری بیهوده و اضافی تلقی می شود.

در پاییز ۲۰۱۵، اینستاگرام برای کاربرانی با ویژگی های یاد شده امکانی را بوجود آورد تا به آسانی تصاویر را در این اپلیکیشن به اشتراک بگذارند. این قابلیت که در ویندوز ۱۰ برای سیستم هایی با قابلیت اسکرین لمسی و یا دارای دوربین بوجود آمده بود، کاربران را قادر به اشتراک گذاری از این طریق کرده است.

این روش برای کاربرانی که دارای ویژگی های یاد شده هستند بسیار کارآمد است، اما کاربران بدون این امکانات چگونه می توانند اشتراک گذاری را انجام دهند؟ تا پیش از این، این دسته از کاربران تنها ملزم به استفاده از اپیکیشن های متفرقه اشتراک گذاری و یا ارسال از طریق گوشی های موبایل بوده اند که نوع اول بسیار مخاطره انگیز عنوان شده است.

اپلیکیشن های جانبی پر خطر

برای ایجاد قابلیت ارسال تصاویر از طریق سیستم های کامپیوتری بسیاری به اپلیکیشن ها و نرم افزارهای جانبی و متفرقه روی می آورند که این خود در طولانی مدت خطراتی نظیر هک شدن حساب کاربری را به همراه خواهد داشت.

سرویس هایی که اینستاگرام به صورت نسخه اصلی در اختیار کاربران قرار می دهد، از هرگونه سواستفاده جلوگیری می کند که این را می توان خصوصیت منحصر بفرد این اپلیکیشن دانست. اگر حساب کاربری شما یک صفحه شخصی برای اشتراک گذاری تصاویری از زندگی روزمره شماست شاید برایتان امنیت حساب اهمیت چندانی نداشته باشد، اما اهمیت این مساله زمانی مشخص می شود که شما یک حساب کاربری مربوط به شغل و یا تجارت خود داشته باشید و یا تصاویر خصوصی شما به قدری حائز اهمیت باشد که حتی تصور از دست رفتن اطلاعات نیز برای شما دشوار باشد.

در این مواقع، یک اشتراک گذاری ساده به قیمت از دست دادن حساب کاربری شما خواهد بود پس استفاده از اپلیکیشن های جانبی بسیار خطرناک تلقی می شود.

شبیه ساز اندروید به کمک کاربران می آید

BlueStacks برای بسیاری از کاربران نام آشناییست؛ نرم افزار BlueStacks برنامه‌ای مرتبط با اندروید است. به عبارت ساده، با استفاده از نرم افزار BlueStacks می‌توانید یک نسخه از سیستم عامل اندروید را روی کامپیوتر خود داشته باشید. به همین ترتیب نرم افزارهای اندروید را روی کامپیوتر اجرا کنید. این نرم افزار که بر روی Windows و macOSقابل اجراست به آسانی یک نسخه از اپلیکیشن اینستاگرام را در اختیار شما قرار می دهد. تنها کافیست این نرم افزار را نصب کنید و اپلیکیشن اینستاگرام را بر روی بارگزاری کنید.

گام اول: ابتدا BlueStacks را بر روی سیستم کامپیوتر خود نصب کنید، پس از نصب از میان برنامه های موجود Play Store را دانلود و نصب کنید. در این مرحله سیستم عامل ویندوز شما به حالت اندروید شبیه سازی شده است. پس از Play Store را اجرا کرده و اپلیکیشن اینستاگرام را دریافت کنید.

این مرحله کاملا مشابه با کار با دستگاه موبایل است. می توانید اینستاگرام را باز کرده و پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید.

گالری مورد نظر را بر روی نوار ابزار BlueStacks بارگزاری کنید و تصویر مورد نظر را انتخاب کنید، اکنون می توانید تصویر را همانند نسخه اندروید گوشی ویرایش کنید و یا یک کپشن زیبا به آن اضافه کنید حالا نوبت انتشار و اشتراک گذاریست.

نرم افزار از شما سوال می کند که با چه نرم افزاری قصد انتشار تصویر مورد نظر را دارید، با انتخاب اینستاگرام و انتخاب گزینه “Always” تصویر شما در فضای اپلیکیشن اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شود.

توصیه می شود هرگز برای انجام این فرایند از اپیکیشن های جانبی و متفرقه استفاده نکنید.

منبع :کلیکلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط

خبرگزاری آریا آپلود تصاویر بر روی اینستاگرام از طریق کامپیوتر ممکن آپلودتصاویربررویاینستاگرامازط امروز به موفقیت می شود؟ آپلود تصاویر بر روی اینستاگرام از طریق کامپیوتر ممکن شد امنیت سایبری در دولت ترامپ؛ اطلاعات سخنگوی کاخ سفید خصوصی نبود از این پس وضعیت آب و هوا بیشتر نتایج خبر آپلود تصاویر بر روی اینستاگرام از طریق کامپیوتر ممکن شد کلیک ۵ ساعت پیش تاکنون اپلیکیشن اینستاگرام، امکانی را برای اشتراک گذاری تصاویر و فایل ها از طریق کامپیوتر برای کاربران بوجود نیاورده بود، اما این قابلیت به تازه گی توسط این شرکت فراهم شده است به گزارش کلیک – اینستاگرام را می توان یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های اشتراک گذاری تصاویر نامید نتایج بیشتر ادامه نتایج وب خبرگزاری آریا بیست و دومین همایش ملی کامپیوتر؛ تا اسفند بیستودومینهمایشملیکامپیوتر؛ امروز پشتیبانی از دوربین دوگانه معرفی کرد مغز چگونه مانع دستیابی انسان به موفقیت می شود؟ آپلود تصاویر بر روی اینستاگرام از طریق کامپیوتر ممکن شد امنیت سایبری در دولت ترامپ؛ بیشتر اخبار دکتر جوروند دکترجوروند امروز اینستاگرام از طریق کامپیوتر ممکن شد آپلود تصاویر بر روی اینستاگرام از طریق کامپیوتر ممکن شد ایرانِ بعد از انقلاب، پیشتاز حرکت های انقلابی اسلامی در جهان است ایرانِ بعد بیشتر اخبار استقبال استقبال امروز اینستاگرام از طریق کامپیوتر ممکن شد آپلود تصاویر بر روی اینستاگرام از طریق کامپیوتر ممکن شد ایرانِ بعد از انقلاب، پیشتاز حرکت های انقلابی اسلامی در جهان است ایرانِ بعد بیشتر استفاده از افکت های عکس اینستاگرام روی تصاویر بدون نیاز به آپلود افکتعکساینستاگرامتصویربدونآپلود ۱۳۹۵۶۷ آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که بتوانید از فیلترهای اینستاگرام بر روی تمامی تصاویر گوشی خود استفاده کنید بدون اینکه نیاز باشد آنها را در اینستا آپلود و پست بیشتر استفاده از افکت های عکس اینستاگرام روی تصاویر بدون نیاز به آپلود استفادهازافکتهایعکساینستاگرامروی ۱۳۹۵۶۲۴ آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که بتوانید از فیلترهای اینستاگرام بر روی تمامی تصاویر گوشی خود استفاده کنید بدون اینکه نیاز باشد آنها را در اینستا آپلود و پست بیشتر استفاده از افکت های عکس اینستاگرام روی تصاویر بدون نیاز به آپلود استفادهازافکتهایعکساینستاگرامروی ۱۳۹۵۶۶ آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که بتوانید از فیلترهای اینستاگرام بر روی تمامی تصاویر گوشی خود استفاده کنید بدون اینکه نیاز باشد آنها را در اینستا آپلود و پست بیشتر چگونه با استفاده از کامپیوتر در اینستاگرام پُست بگذاریم؟آی تی رسان ۷ روز پیش پُست‌های مورد نظر خود را در اینستاگرام آپلود کنید با استفاده از این نرم‌افزار به راحتی می‌توانید یک فایل را بر روی کامپیوتر خود ذخیره کرده و بلافاصله به برنامه اینستاگرام بیشتر عکس ها و ویدئو های خود را از کامپیوتر به اینستاگرام ارسال کنید عکسهاوویدئوهایخودراازکامپیو ۱۳۹۵۷۹ ثبت نام و آپلود عکس و ویدیو در ایسنتاگرام از روی کامپیوتر با استفاده … از این نرم افزار ها بر روی کامپیوتر برای دسترسی به اینستا استفاده کنید … آن میتوانید ارسال عکس بیشتر آموزش ذخیره کردن عکس‌های اینستاگرام در گوشی و ویندوزسایت بیتوته ۱۳۹۳۱۰۱۴ در این صفحه لینک مربوط به عکس قرار دارد با کلیک بر روی این لینک می‌توانید به راحتی عکس مورد نظر را دانلود کنید ویرایش عکس در اینستاگرام ذخیره عکس های اینستاگرام بیشتر اخبار دکتر جوروند دکترجوروند امروز اینستاگرام از طریق کامپیوتر ممکن شد آپلود تصاویر بر روی اینستاگرام از طریق کامپیوتر ممکن شد ایرانِ بعد از انقلاب، پیشتاز حرکت های انقلابی اسلامی در جهان است ایرانِ بعد بیشتر اخبار استقبال استقبال امروز اینستاگرام از طریق کامپیوتر ممکن شد آپلود تصاویر بر روی اینستاگرام از طریق کامپیوتر ممکن شد ایرانِ بعد از انقلاب، پیشتاز حرکت های انقلابی اسلامی در جهان است ایرانِ بعد بیشتر استفاده از افکت های عکس اینستاگرام روی تصاویر بدون نیاز به آپلود افکتعکساینستاگرامتصویربدونآپلود ۱۳۹۵۶۷ آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که بتوانید از فیلترهای اینستاگرام بر روی تمامی تصاویر گوشی خود استفاده کنید بدون اینکه نیاز باشد آنها را در اینستا آپلود و پست بیشتر استفاده از افکت های عکس اینستاگرام روی تصاویر بدون نیاز به آپلود استفادهازافکتهایعکساینستاگرامروی ۱۳۹۵۶۲۴ آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که بتوانید از فیلترهای اینستاگرام بر روی تمامی تصاویر گوشی خود استفاده کنید بدون اینکه نیاز باشد آنها را در اینستا آپلود و پست بیشتر استفاده از افکت های عکس اینستاگرام روی تصاویر بدون نیاز به آپلود استفادهازافکتهایعکساینستاگرامروی ۱۳۹۵۶۶ آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که بتوانید از فیلترهای اینستاگرام بر روی تمامی تصاویر گوشی خود استفاده کنید بدون اینکه نیاز باشد آنها را در اینستا آپلود و پست بیشتر چگونه با استفاده از کامپیوتر در اینستاگرام پُست بگذاریم؟آی تی رسان ۷ روز پیش پُست‌های مورد نظر خود را در اینستاگرام آپلود کنید با استفاده از این نرم‌افزار به راحتی می‌توانید یک فایل را بر روی کامپیوتر خود ذخیره کرده و بلافاصله به برنامه اینستاگرام بیشتر عکس ها و ویدئو های خود را از کامپیوتر به اینستاگرام ارسال کنید عکسهاوویدئوهایخودراازکامپیو ۱۳۹۵۷۹ ثبت نام و آپلود عکس و ویدیو در ایسنتاگرام از روی کامپیوتر با استفاده … از این نرم افزار ها بر روی کامپیوتر برای دسترسی به اینستا استفاده کنید … آن میتوانید ارسال عکس بیشتر آموزش ذخیره کردن عکس‌های اینستاگرام در گوشی و ویندوزسایت بیتوته ۱۳۹۳۱۰۱۴ در این صفحه لینک مربوط به عکس قرار دارد با کلیک بر روی این لینک می‌توانید به راحتی عکس مورد نظر را دانلود کنید ویرایش عکس در اینستاگرام ذخیره عکس های اینستاگرام بیشتر عکس ها و ویدئو های خود را از کامپیوتر به اینستاگرام ارسال کنید عکسهاوویدئوهایخودراازکامپیو ۱۳۹۵۷۲ ثبت نام و آپلود عکس و ویدیو در ایسنتاگرام از روی کامپیوتر با استفاده … از این نرم افزار ها بر روی کامپیوتر برای دسترسی به اینستا استفاده کنید … آن میتوانید ارسال عکس بیشتر دانلود اپلیکیشن اندروید کامپیوتر آیفوندانلود اپلیکیشن کامپیوتر ۱۳۹۴۶۴ آپلود کردن تصاویر با اینستاگرام از طریق کامپیوتر که شما دیگر مشکلی برای آموزشی آموزشی دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن کامپیوتر دوربین کاربردی بیشتر

مطلب آپلود تصاویر بر روی اینستاگرام از طریق کامپیوتر ممکن شد در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :آپلود تصاویر بر روی اینستاگرام از طریق کامپیوتر ممکن شد
http://mofidestan.ir/%d8%a2%d9%be%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d9%88%db%8c%d8%b1-%d8%a8%d8%b1-%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d8%b2-%d8%b7%d8%b1%db%8c%d9%82/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نویسنده
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :